Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 100 kreminių puslapių, tinkamų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis yra su siūlėmis ir turi kampinius lipdukus, kad būtų lengva įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL50 ART47 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 1.64 kg |
| Puslapių Kiekis | 100 kreminių puslapių |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Safety Warning | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. |