Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 100 kreminės spalvos puslapių, tinkamų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis pasižymi knyginiu dizainu ir kampiniais lipdukais, kad būtų lengviau pritvirtinti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL50 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm |
| Svoris | 1.64 kg |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Viršelio Medžiaga | Linas |
| Viršelio Spalva | Švelni Peonija |
| Rišimo Tipas | Knyginis |
| Nuotraukų Pritvirtinimo Būdas | Kampiniai lipdukai |