Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 100 kreminės spalvos puslapių ir yra skirtas nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis turi knygos tipo struktūrą su kampiniais įpjovimais, kad būtų lengviau įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | DBCL50 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1.64 kg |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
| Rišimo Tipas | Knygos tipo |
Papildoma Informacija |
|
| Viršelio Medžiaga | Linas |
| Viršelio Spalva | Alyvuogių |
| Nuotraukų Įdėjimas | Įtraukti lipnūs kampai ir lipdukai |
| Patvarumas | Profesionalus apdaila |