Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 60 kreminės spalvos puslapių, tinkamų laikyti nuotraukas iki 10x15 cm. Jis pasižymi knyginiu dizainu su kampiniais lipdukais, kad būtų lengva įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL30 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm |
| Svoris | 1.09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Talpa | Iki 10 × 15 cm |
| Viršelio Medžiaga | Linas |
| Viršelio Spalva | Alyvuogių |
Papildoma Informacija |
|
| Dizainas | Knyginis su kampiniais lipdukais, kad būtų lengva įdėti nuotraukas |