Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
GED DBCL30 JUODAS albumas turi 60 puslapių, skirtų nuotraukoms iki 10x15 cm, su kreminės spalvos puslapiais ir kampiniais lipdukais, kurie palengvina nuotraukų išdėstymą. Jo matmenys yra 29x32 cm, o svoris maždaug 1090 gramų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL30 JUODAS |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm |
| Svoris | 1090 g |
| Puslapių Talpa | 60 puslapių |
| Nuotraukų Dydžio Talpa | Iki 10 × 15 cm |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Rišimo Tipas | Knygos rišimas |
Papildoma Informacija |
|
| Įtraukta | Kampiniai laikikliai ir lipdukai nuotraukų išdėstymui |