Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 60 kreminės spalvos puslapių, skirtų nuotraukų montavimui, maksimalus nuotraukos dydis yra 10x15 cm. Jis turi karališkai mėlyną viršelį ir matmenis 29x32 cm, todėl puikiai tinka prisiminimų saugojimui knygos formatu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL30 KARALIŠKAI MĖLYNAS |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm |
| Svoris | 1.09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Maksimalus Nuotraukos Dydis | 10 × 15 cm |
| Viršelio Spalva | Karališkai Mėlyna |
| Rišimo Tipas | Knygos tipo |
Papildoma Informacija |
|
| Montavimo Metodas | Įtraukti kampiniai lipdukai lengvam nuotraukų montavimui |