Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas su 60 kreminiais puslapiais, skirtas nuotraukoms iki 10x15 cm. Turi knygos rišimo dizainą ir apima kampinius lipdukus lengvam nuotraukų išdėstymui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | DBCL30 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1.09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
| Viršelio Medžiaga | Linas |
| Viršelio Spalva | Magenta |
Papildoma Informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugos Įspėjimas | Naudokite produktą jo numatytam tikslui - nuotraukų saugojimui ir eksponavimui. |