Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 60 kreminių puslapių, skirtų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis yra knygos rišimo tipo ir turi kampinius plyšius, kad būtų lengviau įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | DBCL30 ART60 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1.09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Talpa | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Pritvirtinimo Būdas | Kampiniai plyšiai ir lipdukai |
| Rišimo Tipas | Knygos ryšys |