Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Modelio identifikatorius : | AI-9/PS |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 13.5 V DC |
| Išvesties srovė : | 4.8 A |
| Išvesties galia : | 65 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : |
230 V IEC C14
13.5 V - 2.1/5.5 mm Tiesus kištukas |
| Korpuso tipas : | Desktop |
| Svoris : | 0.21 kg |
| Matmenys : | 120 x 55 x 38 mm |
| Garantija : | 2 metai |