Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 40 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Rėlių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | 5 x spyruoklinis spaustukas |
| Laido skerspjūvis : | 0.08 ... 2.5 mm² - Viela, 0.08 ... 4 mm² - Susukta viela |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 400 V |
| Nominali srovė : | 32 A |
| Pagrindinės savybės : | Daugkartinio panaudojimo produktas |
| Spalva : | Pilkas / Oranžinis |
| Matmenys : | 20.5 x 26.6 x 14.5 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN