Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 90 ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 23.52 ... 24.48 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1.25 A |
| Maitintuvo galia : | 30 W |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. |
| Efektyvumas : | > 87 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Atsparumas vibracijai : | ✔ |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Svoris : | 0.15 kg |
| Matmenys : | 53 x 91 x 56 mm |
| Garantija : | 5 metai |
Instrukcija EN