Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 85 ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 24 ... 28 V |
| Įtampos tolerancija : | < 2 % |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1.25 A |
| Maitintuvo galia : | 30 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 88 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : | 700000 val. Telcordia SR-332 |
| Atsparumas vibracijai : | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 2 G 60 minučių |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo viršįtampų Apsauga nuo viršsrovių Nuo perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -20 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 21 x 78 x 95 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Electronics |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija