Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 4 |
| Maitinimas : | 10 ... 16 V AC/DC |
| Srovės suvartojimas : | 33 mA @ 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Išvestis : | 4 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
LED indikacija
Lydusis saugiklis (5/20mm), vėlinimo - 6.3 A |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.16 kg |
| Matmenys : | 151 x 70 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |