Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
Dėmesio!.
The power supply adapter does not include a CEE-77/IEC-C13 power cord, which can be purchased separately.
| Įvesties įtampa : | 90 ... 264 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 47 ... 63 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 3.34 A |
| Išvesties galia : | 40 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 89.5 % |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V IEC C14 12 V - 2.1/5.5 mm Tiesus kištukas |
| Korpuso tipas : | Desktop |
| Svoris : | 0.24 kg |
| Matmenys : | 124 x 55 x 31 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN