Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AWZ-516 suteikia 1-8 laiko, logikos programų vykdymo galimybę.
Įrengimas gali būti panaudotas valdymo trumpų impulsų prailginimui pvz. varžtų, elektromagnetinių veržlių darbui, bistabiliam valdymui, o taip pat perėjimo priėjimo valdymo projektuose, su logiškomis priklausomybėmis nuo būklės: kontolerio, durų atidarymo jutiklio (kontaktorius), įėjimo mygtuko ir t.t..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 10 ... 14 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 51 mA (max) |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
Pastovioji atmintis EEPROM,
Laiko reguliavimo diapazonas 1 s ... 99 h, LED indikacija |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 100 x 43 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |