Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vienos išvesties impulsinis maitintuvas, pasižymintis nedideliais matmenimis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Dėmesio!.
-V gnybtai, kaip ir +V gnybtai, yra fiziškai sujungti vienas su kitu.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
pasirenkamos perjungikliu 85 V ... 132 V
AC
170 V ... 264 V
AC
|
| Darbo dažnis : | 47 ... 63 Hz |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 21.6 ... 28.8 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 6.5 A |
| Maitintuvo galia : | 156 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.4 kg |
| Matmenys : | 159 x 97 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN