Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PFM344D-4CH-EN 4 išėjimų komutacinis maitinimo šaltinis sieniniame korpuse, leidžiantis vienu metu maitinti kelis įrenginius.
3 lygių įtampos reguliavimas kiekviename išėjime, todėl maitinimo šaltinis lengvai pritaikomas įvairių tipų įrenginiams.
Prietaise yra keletas funkcinių apsaugos priemonių, užtikrinančių patikimą veikimą.
Ugniai atsparus korpusas padidina naudojimo saugumą.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
185 V ... 240 V
AC
50/60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : |
12 V (Normal),
13.5 V (Long), 15 V (Ex-Long) |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : |
2.5 A (Normal)
2.25 A (Long) 2 A (Ex-Long) |
| Maitintuvo galia : |
12 W / Išvestis,
30 W (suminė) |
| Išvesčių skaičius : | 4 vnt. (terminal) |
| Apsaugos priemonės : |
Nuo trumpojo jungimo
,
Nuo perkrovų , Nuo viršįtampų, Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (bendros/diferencijuotos) : 4 / 2 kV, Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : |
Plastikas
V-0 degumo klasė |
| Spalva : | Pilkas |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | 0 °C ... 40 °C / 10 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.228 kg |
| Matmenys : | 140 x 94 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |