Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
Dėmesio!.
-V gnybtai, kaip ir +V gnybtai, yra fiziškai sujungti vienas su kitu.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 85 ... 264 V AC 120 ... 370 V DC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 10.8 ... 13.8 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 4.5 A |
| Maitintuvo galia : | 54 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 88 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 ... 90 % |
| Svoris : | 0.19 kg |
| Matmenys : | 92 x 52.5 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN