Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 25. 99 € (1)
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 85 ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 10.8 ... 13.2 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 2 A |
| Maitintuvo galia : | 24 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | > 87 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Atsparumas vibracijai : | ✔ |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Nuo perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -40 °C ... 70 °C / 5 ... 95 % |
| Svoris : | 0.112 kg |
| Matmenys : | 92 x 60 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Electronics |
| Garantija : | 2 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN