Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maitintuvas su trimis išvesties gnybtų poromis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Dėmesio!.
Trys -V gnybtai fiziškai kontaktuoja veinas su kitu, panašiai kaip maitintuvo trys +V gnybtai.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 230 / 115 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 11 ... 12.7 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 25 A |
| Maitintuvo galia : | 300 W |
| Ventiliatorių skaičius : | 1 vnt. |
| Išvesčių skaičius : | 3 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų, Nuo perkrovų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 60 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.710 kg |
| Matmenys : | 200 x 110 x 50 mm |
| Garantija : | 2 metai |