Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 9 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 4 A |
| Maitintuvo galia : | 36 W |
| Išvestis : | 2.1/5.5 mm kištukas - ant laido |
| Svoris : | 0.2 kg |
| Matmenys : | 106 x 46 x 36 mm |
| Garantija : | 2 metai |