Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Nominali įtampa : | 12 V DC |
| Didžiausia nuolatinė darbo įtampa : | 15 V DC |
| Nominali srovė : | 1 A |
| Maksimali iškrovimo srovė : | 5 kA (8/20µs) |
| Apsaugos lygis : | 700 V (8/20µs) |
| Įžeminimas : | netiesioginis, per žįeminimo varžtą |
| Įvesties jungties tipas : | gnybtų juosta |
| Išvesties jungties tipas : | laidas su maitinimo kištuku 2.1/5.5mm 30 cm |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 68 x 60 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |