Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vienos išvesties impulsinis maitintuvas, pasižymintis nedideliais matmenimis.
Būtina atkreipti dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu! Rack spintose bei silpniau vėdinamose vietose rekomenduojama su maitintuvu naudoti šiuos elementus: ventiliatorių A19-W12 ir apsukų reguliatorių FR-1.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 V ... 240 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 10.8 ... 13.2 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 4.2 A |
| Maitintuvo galia : | 50.4 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Perkaitimo Apsauga nuo gaisro |
| MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : | > 700000 h |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.18 kg |
| Matmenys : | 99 x 82 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Electronics |
| Garantija : | 5 metai |
Duomenų lapas EN