Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
85 ... 264 V
AC
120 ... 375 V DC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 21.6 ... 26.4 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 0.63 A |
| Maitintuvo galia : | 15 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 85.5 % (tipinis) |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Atsparumas vibracijai : | ✔ |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -40 °C ... 75 °C / 5 ... 95 % |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 18 x 92 x 60 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Electronics |
| Garantija : | 5 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN