Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 110 V AC 230 V AC |
| Išvesties įtampa : | 9 ... 12 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 30 A |
| Maitintuvo galia : | 360 W |
| Ventiliatorių skaičius : | 1 vnt. |
| Išvesčių skaičius : | 3 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų Nuo trumpojo jungimo |
| Svoris : | 0.63 kg |
| Matmenys : | 214 x 114 x 50 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Power |
| Garantija : | 2 metai |