Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 1000 V AC/DC |
| Įvesties srovė : | max. 250 A |
| Laido skerspjūvis : | 1 x 120 mm² |
| Išvesties gnybtų skaičius : |
2 x 35 mm²
5 x 16 mm² 4 x 10 mm² |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Spalva : | Balta + Mėlynas |
| Matmenys : | 96 x 50 x 50 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |