Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio!.
Produktas skirtas varinių laidų prijungimui.
| Pakuotėje : | 100 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Rėlių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | 2 x spyruoklinis spaustukas |
| Laido skerspjūvis : | 0.75 ... 4 mm² - Viela, 1.5 ... 4 mm² - Susukta viela |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 450 V |
| Nominali srovė : | 32 A |
| Pagrindinės savybės : | Daugkartinio panaudojimo produktas |
| Spalva : | Permatomas |
| Matmenys : | 30 x 7 x 5 mm |
| Gamintojas / Markė : | WAGO |
| Garantija : | 2 metai |