Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungtis tipas : | 2 x gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 500 V |
| Įvesties srovė : | max. 125 A |
| Gnybtų skaičius : | 7 kiekvienoje juostoje : 5 x 1.5 mm² ... 6 mm² (su troso įvorėmis) / 2.5 mm² ... 6 mm² (kabelis be įvorės) 2 x 6 mm² ... 16 mm² (su troso įvorėmis) / 10 mm² ... 25 mm² (kabelis be įvorės) |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN bėgio TH-35 (TS-35) arba ant montavimo plokštės |
| Spalva : | Balta + Mėlynas |
| Matmenys : | 65 x 50 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN