Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 6 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Rėlių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | 3 x spyruoklinis spaustukas |
| Laido skerspjūvis : | 0.2 ... 4 mm² - Viela, 0.14 ... 4 mm² - Susukta viela |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 450 V |
| Nominali srovė : | 32 A |
| Pagrindinės savybės : | Daugkartinio panaudojimo produktas |
| Spalva : | Oranžinis |
| Matmenys : | 18 x 17 x 7 mm |
| Garantija : | 2 metai |