Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 9. 99 € (1)
Hermetiškas maitintuvas plastikiniame korpuse.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 90 ... 264 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 47 ... 63 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išv. įtampos tolerancija : | ± 5 % |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1.25 A |
| Maitintuvo galia : | 15 W |
| Efektyvumas : | 82 % |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų Trumpojo jungimo Nuo viršįtampių Perkaitimo |
| Pagrindinės savybės : | Galima montuoti į elektros dėžutę (*60mm*) |
| Korpuso tipas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP66 |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.12 kg |
| Matmenys : | 57 x 48 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | MW POWER |
| Garantija : | 2 metai |