Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Jungtis skirta laido su viela sujungimui.
| Pakuotėje : | 100 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Rėlių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | 3 x spyruoklinis spaustukas - 2 x Viela + 1 x Susukta viela |
| Laido skerspjūvis : | 1.0 ... 2.5 mm² - Viela, 0.5 ... 2.5 mm² - Susukta viela |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 400 V |
| Nominali srovė : | 24 A |
| Spalva : | Balta |
| Matmenys : | 20.5 x 15.5 x 9.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | WAGO |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN
TOP susijusios paieškos