Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 690 V ~ 1000 V AC/DC |
| Įvesties srovė : | max. 80 A |
| Laido skerspjūvis : | 1 x 16 mm² |
| Išvesties gnybtų skaičius : |
4 x 6 mm²
2 x 16 mm² |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Spalva : | Balta + Mėlynas |
| Matmenys : | 70 x 30 x 46 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |