Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop ROMANA 80 BIEL L miegamojo spinta yra modernus, surenkamas baldų elementas, turintis 5 lentynas ir 2 duris. Ji užtikrina erdvų saugojimą ir patogų prieinamumą per dvi pakabinamas duris.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ROMANA |
| Rėmo spalva | Balta |
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Prekės tipas | Spinta |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Taip |
| Rėmo apdailos medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Durų medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Durų spalva | Balta |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą. Laminuota drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms, kraštai apdailinti ABS plastiku, užtikrinančiu aukštą atsparumą. |
| Drabužių strypas | Y |
| Viršutinės apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų storis | 1.6 cm |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 2050 mm |
| Gylys | 520 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Spinta x1, Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 84.5 kg |