Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni miegamojo spinta su elegantišku dizainu, puikiai tinkanti drabužių ir aksesuarų saugojimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminate |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED spintos apšvietimą, Savarankiškai surenkami baldai, Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms, Kraštai - apdailinti ABS plastiku |
| Drabužių strypas | Y |
| Durų storis | 1,6 cm |
| Durų tipas | Vyriukinės durys |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Išorinė apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Balta |
| Lentynų skaičius | 11 lentynų |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Rėmo apdailos medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ROMANA |
| Prekės tipas | Spinta |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Durų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 2050 mm |
| Gylis | 520 mm |
| Plotis | 1600 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, Spinta x1, Visi reikalingi montavimo priedai |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 147 kg |
| Pakuočių skaičius | 3 |