Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Sr66 |
| Baterijos technologija | Sidabro oksidas (s) |
| Baterijos įtampa | 1,55 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 27 mah |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,6 mm |
| Skersmuo | 6,8 mm |
| Svoris | 0,39 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Matmenys (wxdxh) | 6,8 x 6,8 x 2,6 mm |
| Modelio pavadinimas | V377SR66 |