Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC/USA): LR14 / C
Gamintojo kodas: 4914
Įtampa: 1,5V
Matmenys: 26.2 x 50 mm
Kilmės šalis: Vokietija
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | C |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 50 mm |
| Skersmuo | 2,62 cm |
| Svoris | 65,8 g |
| Modelio pavadinimas | VAR04914 |