Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC/USA): CR1/3N, CR11108
Gamintojo kodas: 6131
Nominali įtampa: 3V
Nominali talpa: 170mAh
Matmenys: 10,8 x 11,6 mm
Svoris: 3,3g
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 170 mah |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 10,8 mm |
| Skersmuo | 1,16 cm |
| Svoris | 3 g |
| Modelio pavadinimas | 06131101401 |