Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
VARTA AA NiMH 800mAh SOLAR akumuliatorius, 2 vnt
Specifikacija:
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos dydis | Aa |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 800 mah |
| Produkto spalva | Mėlyna, žalia |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 50,5 mm |
| Skersmuo | 1,45 cm |
| Svoris | 19 g |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 80 x 16 x 120 mm |
| Modelio pavadinimas | CEN-49431 |