Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
VARTA Įkraunamos baterijos turi 2100 mAh talpą ir 1.2 V įtampą. Jos tinka kasdieniam naudojimui tokiose įrenginiuose kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai ir žaislai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Dydis | AA / LR6 |
| Tipas | NiMH (Nikelio-Metalų Hidridas) |
| Įtampa | 1.2 V |
| Talpa | 2100 mAh |
| Matmenys | 14.5 mm x 50.5 mm |
| Svoris (vienai baterijai) | 32 g |
Rekomenduojamas Naudojimas |
|
| Kasdienis naudojimas įrenginiuose, tokiuose kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai, LED šviestuvai, MP3 grotuvai, žaislai ir žaidimų valdikliai. | |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 2100 mah |
| Baterijos talpos tipas | Standartinis |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 26 g |
| Kitos savybės | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 2 vnt |
| Cilindrinės baterijos dydis | Aa |
| Modelio pavadinimas | 56706101402 |