Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 135.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 170.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 8.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Modelio pavadinimas | sp016gxlzu320bdd |
| Gamintojo prekės serija | memory silicon power |
| Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Registruotas | Ne |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 mhz |
| Atminties įtampa | 1.35 v |
| Atminties formos faktorius | Dimm 288-pin |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 gb |
| Cas delsa | Cl16 |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 16 kit (8gbx2) gb |
| Modelio pavadinimas | SP016GXLZU320BDD |