Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.035 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Volume (m3) | 0.00012155 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Atminties taktinis dažnis | 3600 MHz |
| Atminties formos faktorius | 288-Pin DIMM |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1x16 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fury Beast |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Registruotas | No |
| CAS delsa | CL18 |
| Palette Qty | 14216 dalių |
| Producer | Kingston |
| Warranty | 36 mėn. |
TOP susijusios paieškos