Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Patriot Memory Viper Steel PVX16G3D-64GVK atminties modulis yra aukštos klasės DDR4 RAM sprendimas, skirtas PC ir serverių programoms.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties kanalai | Vienas |
| Apšvietimas | Nėra |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| CAS vėlavimas | 16 |
| ECC | Nėra |
| Veda danga | Auksinė |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 44.4 mm |
| Svoris | 48 g |
| Plotis | 135.7 mm |
| Gylis | 7 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 118 g |
TOP susijusios paieškos