Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Goodram GR3200D464L22S/16G - galingas 16 GB DDR4 atminties modulis su 3200 MHz dažniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| ECC | Ne |
| Komponentas | PC/Serveris |
| CAS vėlavimas | 22 |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Atminties laikrodžio dažnis | 3200 MHz |
Matmenys |
|
| Plotis | 133.3 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Blisteris |