Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill 16GB DDR3-2400 atminties modulis, sukurtas aukštos kokybės sistemoms, pasižymi dvigubos kanalo architektūra, kuri žymiai pagerina bendrą sistemos našumą. Su 16GB (2x8GB) talpa ir neregistruota atmintimi, šis modulis užtikrina stabilumą ir patikimumą reikalaujančiose programose.
Savybės |
|
|---|---|
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Atminties forma | 240-pin DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Komponentas | Kompiuteriui/Serveriui |
| ECC | Ne |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.5 V, 1.65 V |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota |
| Atminties dažnis | 2400 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| CAS vėlavimas | 11 |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 40 mm |
TOP susijusios paieškos