Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill Trident Z RGB F4-4000C18D-32GTZR yra aukštos klasės 32 GB dvigubo kanalo atminties modulis, sudarytas iš dviejų 16 GB DDR4 modulių, veikiančių 4000 MHz greičiu. Jis turi 18 CAS delsą ir palaiko Intel XMP 2.0 versiją, užtikrinančią optimalų našumą žaidimams ir reikalaujančioms programoms.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties dažnis | 4000 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| ECC | Ne |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| CAS delsas | 18 |