Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Aukštos našumo 32GB DDR5 atminties modulis nešiojamiesiems kompiuteriams, užtikrinantis greitį ir energijos efektyvumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| On-Die ECC | Taip |
| Atminties konfigūracija (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| Apšvietimas | Ne |
| Atminties laikrodžio dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| CAS delsimas | 46 |