Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
32GB DDR5 atminties modulis su 5600MT/s greičiu ir CL40 vėlavimu. Sukurtas SODIMM lizdams, tinkamas nešiojamiesiems kompiuteriams ir kompaktiškoms sistemoms.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| CAS vėlavimas | 40 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| XMP versija | 3.0 |
| On-Die ECC | Taip |
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota (unbuffered) |
| Veda padengimas | Auksas |
| Komponentas | Nešiojamas kompiuteris |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 16.8 g |
| Plotis | 3.8 mm |
| Gylis | 69.6 mm |
| Aukštis | 30 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 46.21 g |
| Pakuotės plotis | 95.2 mm |
| Pakuotės gylis | 14 mm |
| Pakuotės aukštis | 171.4 mm |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Neskaidykite ir nepažeiskite atminties modulių, jie gali turėti sveikatai pavojingų medžiagų. |