Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 32GB 2x16GB DIMM
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 92 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 12 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 155 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 mhz |
| Atminties formos faktorius | 288-pin dimm |
| Atminties įtampa | 1.10 v |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x16 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr5 |
| Registruotas | Ne |
| Cas delsa | Cl40-40-40-77 |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 32 gb |
| Modelio pavadinimas | Vengeance |
| Gamintojo prekės serija | C40 memory kit |
| Kitos funkcijos | |
| Suderinamumas | Intel 600 series |
| Modelio pavadinimas | CMK32GX5M2A4800C40 |