Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD , HD-CVI , HD-TVI , CVBS , TCP/IP |
| Video įvestys : | 4 vnt. BNC |
| Video išvestys : |
1 vnt.
HDMI
1 vnt. VGA |
| Audio įvestys : |
4 vnt. -
CINCH
4 - Audio aptarnavimas po koaksialinio kabelio, tik HD-CVI |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Įrašyto vaizdo rezoliucijos : |
AHD
/
HD-CVI
/
HD-TVI
:
5M-N - 1296 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 1080p - 1920 x 1080 , 1080N - 960 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , CVBS : 960H - 960 x 576 IP : max. 6 Mpx - 3072 x 2048 |
| Įrašinėjimo greičio reguliavimas : |
6
Mpx
IP @ 1 ... 25
kps
5M-N @ 1 ... 10 kps 4M-N @ 1 ... 15 kps 1080p @ 1 ... 15 kps 1080N @ 1 ... 25 kps 720p @ 1 ... 25 kps 960H @ 1 ... 25 kps kiekvienam kanalui |
| Darbo režimas : | 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 2 x IP |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 6 TB SATA |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Vaizdo kadro ar įrašų iš archyvo įrašymas į USB atmintinę |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką + laiko liniją su įrašo tipu. Atkūrimas: pirmyn, pagreitintai, sulėtintai, pažingsniui
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sumanus veido suradimas AI - tuo pačiu metu paieška veido įrašų archyve remiantis max 8 nuotraukomis atsižvelgiant į panašumus (kiekvienai nuotraukai atskirai) Sinchronizuotas atkūrimas paskirsčius į 1/4 kanalus |
| Tinklo funkcijos : | Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris max. 128 on-line naudotojų |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 8 / 3 |
| PTZ valdymas : |
IP kameros, greitasukės (Speed Dome)
Valdymas pagal coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Judesio detekcija : | Ekrano padalinimas į zonas : 22 x 18 detekcijos zonų |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Aptarnavimas pele : |
|
| IR pultas rinkinyje : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 1.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 1.18 kg |
| Matmenys : | 325 x 257 x 55 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, Olandų kalba, vokiečių, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, slovėnų, vengrų, italų |
| Kilmės šalis : | Kinija |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |