Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : | 8 Kanalų - Garsas iš kamerų |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+, H.265 , H.264+, H.264 |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 20 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchroninis visų kanalų atkūrimas Funkcija Smart Playback |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 144 Mbps |
| Tinklo funkcijos : |
Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris
max. 128 on-line naudotojų |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / admin |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Switch PoE : | Integruotas 8 portų PoE komutatorius, 25.5 W / Kanalas, PoE (802.3af/at) |
| Maksimali bendra switch apkrova : | 72 W |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pagalbinis srautas |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.81 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.89 kg |
| Matmenys : | 260 x 225 x 48 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | anglų, bulgarų, čekų, suomių, graikų, lenkų, rumunų, serbų, slovėnų, vengrų |
| Kilmės šalis : | Kinija |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |